YOUR DEVICE IS TO SMALL
TO SHOW THIS WEBPAGE
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
mail: ouremail@internet.org

Táto stránka je venovaná poslednému a veľkému náčelníkovi Danovi Evehema

home Verzia pre tlač sitemap mailform en
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
Home > Odkazy > Odkaz Dana Evehema ľudstvu > Odkaz Dana Evehema ľudstvu 6/6

Odkaz Dana Evehema ľudstvu 6/6

Žehnaj vás Boh, každého z vás a vedzte, že naše modlitby za mier vás zastihnú, ako že slnko vychádza a zapadá. Nech vás Veľký Duch bezpečne vedie po ceste lásky, slobody v mieri a v Bohu na tejto Matke Zemi. Nech vás svätí predkovia lásky a svetla držia v bezpečí vo vašej vlasti a vo vašich domovoch. Modlite sa k Bohu, aby vám dal vykonať niečo dôležité v tejto veľkej úlohe, ktorá leží pred všetkými z nás, aby sme priniesli mier na zemi. My, Hopiovia, stále vlastníme posvätné kamenné dosky a teraz vážne čakáme na príchod nášho Pravého Bieleho Brata a ostatných pripravení na Stvoriteľov mier na zemi.

Buďte dobré, moje deti a myslite v dobrom o mieri a svornosti. Mier pre všetok život na zemi a mier medzi nami v našich domovoch, rodinách a krajinách. V očiach Stvoriteľa medzi nami nie sú rozdiely. Ten istý veľký Otec Slnko svieti denne svojou láskou na každého z nás rovnako, ako Matka Zem pripravuje poživeň na naše stoly, či nie? Sme si predsa všetci rovní.

Náčelník Dan Evehema, (105) Duchovný vodca, Najstarší Staršina kmeňa Greeswood / Otec Spoločnosti kmeňa Roadrunner / Zaklínač hadov / Otec Katchina.

 

Z Hotevilla, Arizona, Zvrchovaný národ Hopiov.


 

1  2  3  4  5  6

 

Follow us on Facebook