YOUR DEVICE IS TO SMALL
TO SHOW THIS WEBPAGE
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
mail: ouremail@internet.org

Táto stránka je venovaná poslednému a veľkému náčelníkovi Danovi Evehema

home Verzia pre tlač sitemap mailform en
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
Home > Odkazy > Časopis Techqua Ikachi

Časopis Techqua Ikachi

Zem je posvätná 

Kvôli tejto celkom jednoduchej pravde sa Hopiovia vyvíjali a stále žijú vysádzajúc ich posvätnú kukuricu aj dnes v zapadnutých osadách v severnej Arizone. Ale táto webovská stránka nie je iba o tom, je o posolstve, ktoré majú pre nás všetkých - o posolstve založenom na sérii pozoruhodných proroctiev, ktoré boli vyslovené pred tisíc rokmi. Ich Staršinovia nám hovoria, že ich maličká osada Hotevilla je v skutočnosti mikrokozmom nášho sveta, že obsahuje ukrýva nádej a možnosti budúcnosti ľudstva na tejto planéte. Môže byť takéto pozoruhodné tvrdenie pravdivé? Čo videli proroci Hopiov pred desiatimi storočiami že sa to natoľko týkalo dnešného ľudstva? Nájdite sami odpovede na tieto otázky a dozveďte sa aj o tej malej skupine pôvodných Američanov, ktorí ochraňovali starovekú tradíciu tvárou v tvár neuveriteľným nepriazni a odporu.

Vracajte sa k tejto stránke znovu a znovu. Nájdete tu slová a obrázky, ktoré pochádzajú zo 44 časopisoch publikovaných za posledných 20 rokov, ich príbehy, nádeje, ťažkosti a ich odkaz pre všetkých nás. Neexistuje jediný človek na tejto planéte, ktorý by sa po prečítaní týchto príbehov nepoučil, ako žiť lepšie sám so sebou, so susedmi a okolím. Doporučujeme to vám, nám v záujme prežitia ľudskej rasy.

Nájdete tu aj kompletný ZOZNAM všetkých 44 čísel vďaka priateľom z Hinduism Today.

 

Touch the Earth Foundation
P.O. Box 257
Solana Beach, CA, 92075
760-635-1003

 

 

 

CircleŠtít so štirmi kruhmi v štyroch kvadrantoch symbolilzuje "Spoločne so vštkými národmi chránime zem i život a udržime svet v rovnováhe."

 


Follow us on Facebook