YOUR DEVICE IS TO SMALL
TO SHOW THIS WEBPAGE
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
mail: ouremail@internet.org

Táto stránka je venovaná poslednému a veľkému náčelníkovi Danovi Evehema

home Verzia pre tlač sitemap mailform en
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
Home > Odkazy > Odkaz Dana Evehema ľudstvu > Odkaz Dana Evehema ľudstvu 4/6

Odkaz Dana Evehema ľudstvu 4/6

Staré proroctvá nás upozorňovali, že sa to stane. Hovorili nám, že sa niekto pokúsi ísť až na Mesiac, že odtiaľ niečo prinesie naspäť a že potom príroda dá najavo, že stráca rovnováhu. Teraz vidíme, že sa to deje. Po celom svete vidíme dôkazy toho, že príroda už nie je v rovnováhe. Záplavy, suchá, zemetrasenia a obrovské búrky prichádzajú a spôsobujú veľa utrpenia. Nechceme, aby sa to dialo aj v našej krajine a modlíme sa k Veľkému Duchovi, aby nás ochránil pre takýmito vecami. Ale mnohé naznačuje, že takmer to isté sa môže už veľmi skoro prihodiť aj v našej vlastnej krajine.

Musíme sa teraz na seba pozerať všetci navzájom ako bratia a sestry. Už nie je čas na rozdeľovanie ľudí. Dnes volám v mene nás všetkých - počnúc od nás tu doma, v Hotevilla, ktorí sme tiež vinní klebetami a rozdeľovaním, dokonca aj v rámci vlastných rodín - do celého sveta, kde sú krádeže, vojny a lži na dennom poriadku. Toto rozdeľovanie nás nezachráni. Vojny prinesú len ďalšie vojny, nikdy mier. Iba ak sa všetci spojíme v Duchovnom Mieri s láskou k Veľkému Duchovi a Matke Zemi v srdciach, môžeme byť zachránení od Dňa očisty, ktorý je už pre nami.

Je medzi vami v tomto svete mnoho čestných ľudí. Duchovne vás poznáme, lebo sme "Men's Society Grandfathers", ktorí boli poverení modliť sa za vás a všetko živé na zemi nezabudnúc nikdy na nič a na nikoho v našich rituáloch. Modlíme sa za dobrý a šťastný život, veľa jemného láskavého dažďa pre dostatok úrody. Modlíme sa za rovnováhu na zemi, aby sme žili v mieri a zanechali krásny svet deťom, ktoré prídu. Vieme, že máte dobré srdcia, ale iba dobré srdcia nestačia na to, aby nám pomohli z ťažkostí. V minulosti sa niektorí z vás pokúsili pomôcť nám Hopiom. A budeme vám vždy povďační za vaše úsilie. Ale teraz potrebujeme pomoc najviac. Chceme dať ľuďom vedieť pravdu o našej situácii.


 

1  2  3  4  5  6

Follow us on Facebook