YOUR DEVICE IS TO SMALL
TO SHOW THIS WEBPAGE
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
mail: ouremail@internet.org

Táto stránka je venovaná poslednému a veľkému náčelníkovi Danovi Evehema

home Verzia pre tlač sitemap mailform en
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
Home > Odkazy > Odkaz Dana Evehema ľudstvu > Odkaz Dana Evehema ľudstvu 3/6

Odkaz Dana Evehema ľudstvu 3/6

Vieme, že keď náš verný Biely Brat príde, bude najmocnejší a bude mať červenú čiapku alebo plášť. Bude veľký, čo do populácie a nebude patriť k žiadnej inej viere, než k svojej vlastnej. Donesie so sebou posvätné kamenné dosky. Prídu s ním ešte dvaja, obaja veľmi múdri a silní. Jeden bude mať symbol swastiky, ktorý bude predstavovať čistotu a bude to žena, pôvodkyňa života. Tretí (alebo druhý z tých dvoch pomocníkov nášho Pravého Bieleho Brata) bude mať znak so symbolom slnka. Aj on bude početný, veľmi múdry a silný. Dodnes používame v našich Katchina rituáloch hrkálku z tekvice, na ktorej sú tieto symboly mocných pomocníkov nášho Pravého Brata.

Proroctvá tiež hovoria, že ak by títo traja nedokázali naplniť svoje poslanie, potom príde iba ten z východu a príde ako ohromná búrka. Bude veľmi početný a nemilosrdný. Keď príde, pokryje zem ako červené mravce a zaberie túto zem za jediný deň. Ak títo traja pomocníci vybraní Stvoriteľom naplnia svoju posvätnú misiu a ak sa zachovajú iba jeden, dvaja, či traja rodení Hopiovia, ktorí sa budú držať dávneho učenia a pokynov, Veľký Duch Massau'u sa zjaví pred všetkými a svet bude zachránený. Tí traja položia základy nášho nového života, ktorý bude večný a v mieri. Zem sa obnoví a bude taká ako na počiatku. Kvety budú znovu kvitnúť, divé zvieratá sa vrátia do mŕtvej krajiny a bude dostatok potravy pre všetkých. Tí, ktorí budú zachránení, sa budú so všetkými o všetko rovnako deliť, spoznajú Veľkého Ducha a budú hovoriť jedným jazykom.

Máme teraz pred sebou veľké problémy. Nie iba tu, ale po celej krajine. Dávne kultúry zanikajú. Našim ľudom je odnímaná pôda a neostáva im ani kúsok, ktorý by mohli nazývať svojim vlastným. Prečo sa to deje? Deje sa to preto, že mnohí sa už vzdali, alebo zmenili svoje duchovné postoje. Základ života, ktorý dal Veľký Duch všetkým ľuďom na zemi, bez ohľadu na pokyny každému jednému, neboli docenené. Je to kvôli tej strašnej chorobe, ktorá sa nazýva lakomosť, ktorá nakazuje každé územie a krajinu, v ktorej ľudia strácajú to, čo tisíce rokov udržiavali.

Teraz sme už takmer na konci našej púte. Mnoho ľudí už nepozná pravú cestu Veľkého Ducha. V skutočnosti nemajú voči Veľkému Duchovi žiadnu úctu, alebo ani voči našej drahej Matke Zemi, ktorá nám všetkým dáva život.


 

1  2  3  4  5  6

Follow us on Facebook