YOUR DEVICE IS TO SMALL
TO SHOW THIS WEBPAGE
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
mail: ouremail@internet.org

Táto stránka je venovaná poslednému a veľkému náčelníkovi Danovi Evehema

home Verzia pre tlač sitemap mailform en
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
Home > Proroctvá > Dvojičky - bojovníci

Dvojičky - bojovníci

Nasledujúce proroctvo podal Staršina Hopiov, ktorého totožnosť musí ostať utajená kvôli jeho bezpečnosti. Sme vďační a poctení, že sme boli požehnaní týmito slovami. Proroctvo si odovzdávalo mnoho generácií. Hovorí o Dvojičkách - Bojovníkoch, ktorí sídlia na oboch póloch Matky Zeme.


Aura

Hovorí sa, že existujú dvaja Bratia, Bojové Hady, ktoré strážia Severný a Južný pól, a vysielajú k sebe navzájom vibrácie pozdĺž zemskej osi. Je to pravda, ale dokáže človek pripustiť, že Bojovník môže existovať inak, než v ľudskej podobe? Ak človek prijme, že naša Matka Zem, ktorá nás kŕmi, a predsa nemá ľudskú podobu, je živá bytosť, potom môže pochopiť aj to, že Mohutné sily - ako Bratia, Bojové Hady, ktoré tiež nemajú ľudskú podobu, sú živé bytosti. Človek nemá *riadiť Krajinu a Život, ale udržiavať Krajinu a Život v *Rovnováhe. Mohutné sily Prírody riadia človeka a riadia Krajinu a Život.

Sú Mohutné sily Prírody živé? Je Tornádo živé? Má Tornádo silu? Má Tornádo formu a pohybuje sa? Človek si myslí, že Tornádo je prírodná "náhoda," "prírodná katastrofa". Človek si myslí, že sopečné výbuchy sú prírodné "náhody". Tieto sily Kyakyauna nie sú "náhody". Tornádo je živá sila pohybujúca sa po Zemi. Áno, môžeme povedať, že Tornádo ničí všetko, čo mu príde do cesty, ale človek tu nemá čo skúmať Mohutné sily Prírody. Človek nemá čo skúmať Krajinu a Život. Tornáda a sopečné výbuchy sa udejú iba sem-tam a na rozličných miestach. Pöqanghoya a Palöngawhoya, ktorí udržiavajú otáčanie sveta, sa nepohybujú z jedného miesta na iné, ostávajú stále na Severnom a Južnom póle. Tornáda a sopky sú víchrice viditeľné, môžeme ich vidieť a môžeme vidieť aj iné Mohutné sily Prírody, ktoré človek nazýva "prírodnými katastrofami," ako víchrice, zemetrasenia, prílivové vlny.

Hadí Bratia Pöqanghoya a Palöngawhoya sú tiež víchrice viditeľní, môžeme ich tiež vidieť, ak vieme, kde hľadať. Videl som ich a som šťastný, že som bol na tom mieste, kde môžem na vlastné oči vidieť dvoch Bohov, ktorí udržiavajú otáčanie našej Matky Zeme.

Aby sme videli Hadích Bratov, musíme ísť na Severný pól a na Južný pól a ja vám poviem, ako ich vidieť.

Ak vstúpite do Vnútorného kruhu, je tam odkaz: HOPIOVIA HOVORIA, ŽE EXISTUJÚ DVAJA BRATIA - BOJOVNÍCI, JEDEN STRÁŽI SEVERNÝ PÓL A JEDEN STRÁŽI JUŽNÝ PÓL. TÍTO BRATIA UDRŹIAVAJÚ OTÁČANIE ZEME A KEĎ SKONČIA, TENTO ŠTVRTÝ SVET SA PRESTANE TOČIŤ.

Vieme, že Himo Sinom nazýva Mohutné Špirálové sily "Hadmi," lebo Špirála je ako Skrútený Had. Asi pred pätnástimi rokmi mi dal syn časopis National Geographic a so šťastnou tvárou mi povedal: "Pozri si článok v tomto časopise." Čítal som ten článok a díval sa na môjho syna zvedavý na to, čo mi chcel povedať. Môj syn mi povedal: "Veľký ľadový ostrov na Severnom póle sa pomaly škrípe po obvode v smere hodinových ručičiek." Odpovedal som, že o tom viem, lebo to otáčanie na spôsobuje n Severnom póle Pöqanghoya a na južnom - opačným smerom - Palöngawhoya. Syn mi povedal:"Ale Pöqanghoya otáča *proti smeru hodinových ručičiek, nie v smere ručičiek ako polárny ľad." Vysvetlil som synovi, že podľa toho, odkiaľ sa na Pöqanghoya díva, môže točiť v smere aj proti smeru hodinových ručičiek. Vysvetlil som: ak sa pozerá z vesmíru na Zem, Pöqanghoya točí v protismere, sprava doľava doprava. Zo *stredu Zeme pozerajúc nahor* k Severnému pólu točí Pöqanghoya v smere, zľava doprava. To isté platí pre Palöngawhoya na Južnom póle: hľadiac z vesmíru na Zem Palöngawhoya točí v smere hodinových ručičiek, zľava doprava. Zo *stredu Zeme hľadiac k Južnému pólu točí Palöngawhoya proti smeru ručičiek. Pamätám si, že ktosi povedal s prekvapenou tvárou:

"Samozrejme! Keď sledujeme v televízii správy o počasí, môžeme vidieť na satelitných záberoch, že vietor na severnej pologuli sa točí v špirálach proti smeru hodinových ručičiek a vietor na južnej pologuli sa točí v špirálach v protismere." Vedci hovoria, že polárny ľad sa otáča v smere hodinových ručičiek, lebo sa naň dívajú pohľadom zo stredu Zeme., keby sa dívali z vesmíru ako zo satelitu, polárny ľad by sa otáčal v protismere. Himo Sinom sa pozerá očami Kokyanwuhti, dívajúc sa z vesmíru nadol.

Takže podľa Himo Sinoma Pöqanghoya točí v protismere a Palöngawhoya točí v smere hodinových ručičiek. Na to môj syn povedal:"Pôsobenie Pöqanghoya je mocnejšie ako pôsobenie jeho Brata. Lebo Pöqanghoya hýbe arktickým ľadom." Ale pôsobenie Palöngawhoya je rovnako silné, lebo Palöngawhoya spôsobuje, že more v Arktíde sa ohrieva. To more sa volá Weddellovo more. Je iné ako všetky ostatné. V ostatných moriach, čím hlbšie sa ponárate, tým je voda chladnejšia. Vo Weddellovom mori je to presne naopak, čím hlbšie sa ponárate, tým je voda teplejšia. Môj čínsky syn mi raz poslal výstrižky z časopisu, na ktorých písali:"Vedci sa potápajú do Weddellovho mora a pokúšajú sa odhaliť, prečo teplota stúpa, ak sa ponárajú hlbšie." Palöngawhoya spôsobuje otáčaním pólu, že sa more zohrieva. Vyžaduje si to tiež veľkú silu. Točiť Arktický ľad a zohrievať more je rovnako ťažké.

Takže sa môžete opýtať, "Pinuu'u," takto vidíme Hadích Bratov? Aby sme videli Pöqanghoya, pôjdeme na Severný pól a postavíme sa na škrípajúci a točiaci sa ostrov z ľadu? Aby sme videli Palöngawhoya, oblečieme si potápačský výstroj a ponoríme sa do horúceho Wedellovho mora? Je to dobrý spôsob *ako cítiť silu Bojovníkov - Hadích Bratov, ale je aj spôsob, *ako ich vidieť. Špirálová sila Pöqanghoya, ktoré otáčajú arktický ľad, je taká veľká, že sa rozširuje do priestoru nad Severným pólom a vyvoláva obrovské neviditeľné Tornádo stúpajúce do vesmíru.

TO isté sa deje aj na Južnom póle. Palöngawhoya vyvoláva obrovské neviditeľné Tornádo stúpajúce do vesmíru. Tieto neviditeľné Tornáda sú iné ako ostatné Tornáda z dvoch dôvodov: V prvom rade preto, že stoja na tom istom mieste, vždy nad pólmi, nikdy sa nehýbu z miesta na miesto. Ďalej preto, že točia sa oveľa pomalšie ako iné Tornáda, ale vždy špirálovitým pohybom ako obrovský lievik. Preto ak prídete na Severný pól a postavíte sa na arktický ľad, nepocítite, ani neuvidíte Tornádo, ale budete vedieť, že je to Mohutná sila, ktorá spôsobuje, že arktický ľad škrípe a otáča sa a táto sila siaha až do vesmíru.

Teraz vám poviem, *ako vidieť Hadích Bratov. Mohutná sila, ktorá otáča arktický ľad a ohrieva Weddellovo more, produkuje energiu. Niekedy tieto neviditeľné Tornáda možno vidieť, ak energia, ktorú produkujú, začne žiariť na oblohe. Ľudia tieto svetlá nazývajú Severná a Južná žiara (Aura) a je krásne tieto žiary vidieť. Na internete som našiel krásne obrázky Pöqanghoya.

Na tomto obrázku môžeme vidieť Pöqanghoya ako *Dvojitého Hada. To je symbol, ktorým si vysvetľujem, prečo Himo Sinom nazýva Bojovníkov - Hadích Bratov aj "Dvojičky". To nie je legenda Hopiov, je to všeobecná a vedecká pravda. Hovorí sa, že čas Očisty príde, keď sa Hadí Bratia prestanú otáčať, rovnako to nie je legenda Hopiov, je to všeobecná a vedecká pravda. Hovorí sa, že Hadí Bratia udržiavajú otáčanie sveta, aj to je všeobecná a vedecká pravda.

Keď sa Pöqanghoya a Palöngawhoya prestanú otáčať, aj Zem sa prestane otáčať a to bude čas Veľkých zmien.

Čo sa stane, keď sa Hadí Bratia prestanú otáčať a Zem sa zastaví tiež?

To je už iné rozprávanie. Ale nemusíme sa obávať, stalo sa to už šesťkrát a táto blížiaca sa Očista už bude posledná.

Pöqanghoya a Palöngawhoya sú prví Stvorení synovia Kokyanwuhti. Ako Kokyanwuhti stvorila svojich Hadích Synov, ktorí stále otáčajú Zemou? Kokyanwuhti mala srdce, Matka Zem mala srdce a zo srdca Kokyanwuhti stvorila Jej dvoch Synov. Aj toto je všeobecná a vedecká pravda a iné rozprávanie. *Tutskwa I'qatsi 'Itam Tutskwa Nit Qatsi Suntutskwatavi Ngu'yungwa.

 


Follow us on Facebook