YOUR DEVICE IS TO SMALL
TO SHOW THIS WEBPAGE
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
mail: ouremail@internet.org

Táto stránka je venovaná poslednému a veľkému náčelníkovi Danovi Evehema

home Verzia pre tlač sitemap mailform en
Učenie Hopiov - Tanec v oblakoch
Home > Duchovno > Modlitby a piesne > Modlitba k Slnku

Modlitba k Slnku 

Ty, ktorý si zdrojom všetkej sily,
Tvoje lúče osvetľujú celý svet,
osvieť aj naše srdcia,
aby sme aj my mohli konať tvoje dielo.

Asquali, Svätí Predkovia

 

Výklad k Modlitbe k Slnku

Slnko je náš Otec, Staršinovia nám to stále a stále pripomínajú... Preto je zvykom v Touch The Earth Foundation, že začíname náš deň a väčšinu našich osláv touto Modlitbou k Slnku a že je súčasťou všetkých našich modlitebných činností.

Najvhodnejšou a najefektívnejšou formou, ako sa na Modlitbu k Slnku pripraviť je:

  • Postavte sa tvárou k Slnku alebo k symbolu Slnka (sviečka / oheň), hoci iba v mysli, alebo k čomukoľvek, čo vyzerá ako Žltý Otec Slnko.
  • Položte obeť z kukuričného jedla, tabaku alebo iného jedla pre Svätých. Pohár čistej vody, alebo urobte obrad vodou.
  • V mysli alebo aj rukami prejdite po celom tele a odstráňte všetko, čo nie je v harmónii s vašou najvyššou pohodou. Môžu to byť fyziologické veci, ako bolesti hlavy, alebo duchovné veci, ako zlomené srdce. Uchopte tieto veci vo svojich predstavách a dajte ich Otcovi Slnku.

Pokračujte v odstraňovaní vecí z vášho tela a aury, až pokiaľ sa nebudete cítiť vnútorne očistení. Ako prázdna nádoba alebo dutá kosť vhodná na prácu Stvoriteľa s vami a vo vás.

  • Predstavte si, ako Slnko a jeho energia prechádzajú vrchom vašej hlavy a celým telom až k chodidlám. Predstavte si slnečnú energiu pohybujúcu sa nadol do stredu Matky Zeme aby očistila energiu Zeme a centrálne systémy.
  • Keď si predstavíte seba ako stĺp Zlatého slnečného svetla, zodvihnite ruky dlaňami nahor. To, čo prijmú vaše dlane, bude dar Svätých, ktorý vás očistí.
  • Všetko ostatné (a bude toho veľa), bude prostredníctvom Vášho srdca vyslané do celého sveta. Dívajte sa na Zlatožlté svetlo vytekajúce z Vášho srdca a hrude a upriamte ho na očistenie sveta a všetkých našich vzťahov v mene Lásky, Stvoriteľovej Dobroty a našich Posvätných Predkov.
  • Spievajte svoju pieseň uzdravenia alebo Vďakyvzdania, keď sa tak stane... My spievame pieseň Slnka kmeňa Lakotov. Je však mnoho piesní, možno aj Vašich vlastných silných piesní, alebo duchovných piesní alebo modlitieb, ktoré sa hodia pre túto chvíľu a úmysel, ktorý máte v ten deň. Nemusí to byť pieseň pôvodných Američanov a v danej chvíli Vám príde na myseľ Vaša osobná pieseň, ak vykonáte toto cvičenie s čistým a láskavým úmyslom.

Potom predneste modlitbu ešte raz, prv než skončíte... a vzdajte vďaku za nový krásny deň.

 

Ty, ktorý si zdrojom všetkej sily,
ktorého lúče osvetľujú celý svet,
osvieť aj naše srdcia,
aby sme mohli konať tvoje dielo*
Ďakujeme Vám, Posvätní Predkovia*

Opakuj podľa vlastnej vôle.

Túto modlitbu povolili aj pre školy. Vykonali sme ju v 12 verejných školách a žiaden rodič alebo učiteľ neprotestoval.


Follow us on Facebook